Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa merkezinde bulunan denize 30 metre mesafedeki Ada motel 2 müşterilerinize hizmet vermeye devam ediyor.
Avşa Büyük Ev ve Avşa Küçük Ev. Haftalık ve sezonluk kiralanmaktadır.
Avşa adası Yürekli Otel
Avşa Adası Joey Apart denize 50 metre mesafede ve belediye karşısında hizmetinizdedir.
Avşa adası Ercan Apart 2
Yorum Sistemi

Avşa adasında bulunan işletmeleri, mekanları, blogları ve bilgileri yorumlayın. Tatilciler arasında yorumlar en az işletmelerin resimleri kadar önemlidir.

          Avşa adasında bulunan konaklama işletmelerinde hiç bulunmayan kişilere yorumlar sayesinde fikir vermiş olacaksınız. Yorumlar en az işletmelerin fotoğrafları kadar önemli bir husustur.

          Sizlerde Avşa adasında kaldığınız işletmeler hakkında yorum yaparak adaya gelmek isteyen tatil cilere bir nebzede olsa fayda sağlamış olacaksınız. Günümüzde ürün alırken ya da konaklama için firmalar incelenirken herkes öncelikle yorumları okumaktadır. Diğer tatilcilerin yaşamış olduğu tecrübeyi bilerek kendilerini hazırlamaktadırlar.

          "AvsaTatili.net" tatilci ve reklam verenleri düşünerek sitede yeni alanlar açmaya devam edecektir. İlerleyen zamanlarda en fazla yorumlanan en fazla oy alan işletmeler anasayfada görüntülenecektir. Böylelikle tatilcilerde işletmeler arasında kıyaslama ve elemeleri daha rahat yapabilecekler.

          "AvsaTatili.net" sitesinde bulunan işletme veya mekanınızı ilk yorumlayan siz olabilirsiniz. Avşa adasında tatilini yapmış olanlar, sizlerde yorum yaparak sizden sonra gelenlere fikir verebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimiz ve reklam verenlere hayırlı olmasını diliyoruz.

yorum YORUMLAR
toplam yorum 3 kullanıcı yorumu
Onay bekleyen 2 yorum
nurbanu kaya
21 Mart 2015 Saat: 22:08
resimlere baktım ...gördüm... evet beğendim ....hepsi iyi güzel... ne istersen ne ararsan var resimlerde...... bence.... iyi güzel hepsi.....
Erdem can
26 Temmuz 2013 Saat: 02:30
Bayramın 8-9-10 günleri için bir apartta çift kişilik yer bulunmaktadır.Kendi işlerimin uymadığı için rezervasyonumuda iptal edemediğim için devredeceğim irt.
Mehmet ÖZ
30 Nisan 2013 Saat: 22:58
Çok güzel bir sistem olmuş. Otel yetkilileriyle görüşebilebilecek bir chat yada iletişim uygulamasıda yapmanız mümkünmüdür?
toplam yorum 3 kullanıcı yorumunun tamamını gör
Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin