Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Rahat tatil icin once guven, guven icin once kalite.
Avşa Büyük Ev ve Avşa Küçük Ev. Haftalık ve sezonluk kiralanmaktadır.
İskele karşısı denize sıfır klimalı odalar ile Altınel apart hizmetinizde
Altınkum mavi deniz , tatildeki eviniz . Tesisimizi 360 derece sanaltur ile gezebilirsiniz.
Avşa merkezinde bulunan denize 30 metre mesafedeki Ada motel 2 müşterilerinize hizmet vermeye devam ediyor.
Reklam Seçenekleri

Avşa adasında işletme sahibiyseniz mutlaka reklam seçeneklerini inceleyiniz.

Reklam vermek için iletişim numaralarından bize ulaşınız.

OFİS   : 0266 662 6443
GSM1 : 0554 203 3922 (Avea)          - Ali AYDURAK


"AvsaMerkez.com" Reklam Seçenekleri Aşağıda Belirtilmiştir.

Reklam seçeneklerinin tamamı yıllık olarak yayınlanmaktadır.

Neden reklam vermeliyim ? "AvsaMerkez.com" in avantajları nelerdir ?
Google ve Yandex gibi arama motorlarında kelime bazlı olarak ilk sayfada ve üst sıralarda yer almaktayız. Türkiye'de arama motorlarının içinde en fazla önem Google'de olmasına rağmen Yandex.com.tr'de son zamanlarda fazlasıyla ziyaret edilmekte ve önemli hale gelmektedir.

Google'de hangi kelimede kaçıncı sırada olduğumuzu görmek için TIKLAYINIZ .
"AvsaMerkez.com" reklam seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşınız.

"AvsaMerkez.com" Google sonuçlarında doğrudan çıkmasının yanı sıra, ücretli reklamlarımızda görüntülenecektir (Bu durum odaklı ziyaretçi sayısını katlamaktadır).

NOT : "
AvsaMerkez.com" Sitesinde kısıtlı sayıda reklam alımı yapılacaktır.


Asma Reklamlar  (Görüntülenme,tıklanma ve geri dönüş oranı en yüksek reklam türü)


Bu reklam türü "AvsaMerkez.com" te yayınlanan en üst seviye reklamlardır ve 120.310 boyutlarında yayınlanır. Siteye giren kullanıcılar girdikleri tüm sayfalarda bu reklamları görüntüler ve tıklar. Sitede her yerde reklamınız görüntülenecektir.

Asma reklamların avantajları;

Anasayfada göze hitap edecek şekilde tasarımı yapılarak yayınlanır (Flash, gif ve jpeg formatında).

Tıklama yapılan reklama linkiniz eklenebilmektedir. Böylelikle reklama tıklayan ziyaretçileri kendi sitenize yönlendirebilirsiniz.

Asma reklam verenlere, 1 adet GOLD REKLAM ÜCRETSİZ olarak yayınlanacaktır.

"Asma reklam verenler GOLD REKLAM ve SABİT REKLAM özelliklerinin tamamından faydalanabilmektedir."Sabit Reklamlar  (Üst düzeyde yayınlanan reklamlardır)Sabit reklamlar kullanıcının siteye girdiğinde en fazla dikkat çeken reklam alanlarıdır. Sabit reklamlar 495x100 Boyutlarında yayınlanmaktadır.

Sabit reklamların avantajları;

Anasayfada göze hitap edecek şekilde tasarımı yapılarak yayınlanır (Flash, gif ve jpeg formatında). Avşa oteller, Avşa moteller, Avşa apart ve pansiyonlar, Avşa mekanlar ve Avşa blog kategorilerinde de reklamlarınız sabit olarak görüntülenecektir.

Tıklama yapılan reklama linkiniz eklenebilmektedir. Böylelikle reklama tıklayan ziyaretçileri kendi sitenize yönlendirebilirsiniz.

Sabit reklam verenlere, 1 adet GOLD REKLAM ÜCRETSİZ olarak yayınlanacaktır.

"Sabit reklam verenler GOLD REKLAM özelliklerinin tamamından faydalanabilmektedir."Gold Reklamlar (Tavsiye edilen reklam türüdür)Gold reklamlar anasayfanın en dikkat çeken reklam seçeneklerinden biridir. Gold reklamlar 180x110 px fotoğraf, otel ismi ve açıklaması şeklinde bir blok halinde yayınlanmaktadır.

Gold reklamların avantajları;

Gold reklamlar sitenin ansayfasında SABİT REKLAMLAR'ın altında listelenmektedir.

Gold reklamlar tıklanma sayısına göre sıralanmaktadır. Gün içinde en az tıklama alan gold reklam en ön sıraya gelmektedir. Bu şekilde reklam verenlerimiz arasında adil tıklanma oranı sağlanacaktır.

Gold reklamlar, kategorileri sayfalarında en üst sıralarda görüntülenecektir. Kategorilerde yayınlanan gold reklamlarda kendi aralarında sıralama değişerek yayınlanacaktır.

Gold reklamlar Avşa adasının tanıtım kategorisinin solunda, blogların solunda, silver reklamların altında ve bronz reklamların sağında da dönüşümlü olarak yayınlanmaktadır.

Gold reklamların yayınlandığı özel sayfasında iki adet Asma Reklam harici reklam görüntülenmemektedir. Sayfanıza giren ziyaretçiler sadece sizin bilgilerinize odaklanacaktır.

Sitemizin canlı destek bölümünde, aradığı otel kritelerini belirten site ziyaretçilerimize Gold Reklam veren müşterilerimiz önerilmektedir.Silver Reklamlar (Ekonomik reklamlardır)Silver reklamlar anasayfada gold reklamların altında yayınlanmaktadır. Silver reklam alanı 88x54 piksel fotoğraf,  otel ismi ve otel açıklamasından oluşmaktadır.

Silver Reklamlar, Bronz reklamveren müşterilerimizin sayfalarının en alt kısmında 5'erli reklamlar şeklinde dönüşümlü olarak yayınlanmaktadır.Bronz Reklamlar (Basit reklamlardır)


Bronz reklamlar kategorilerin (Avşa otelleri, Avşa apart ve pansiyonlar, Avşa moteller) en altlarında yayınlanan görünüm açısından en az ziyaret edilen reklam seçenekleridir.
yorum YORUMLAR
toplam yorum 1 kullanıcı yorumu
Onay bekleyen 2 yorum
Otel
30 Nisan 2013 Saat: 03:01
Avşa otelleri için yayınladığınız reklamların bazıları üzerine gelince büyüyor o şekilde reklamı nasıl verebiliriz ücretler nelerdir lütfen dönüş yapınız.
toplam yorum 1 kullanıcı yorumunun tamamını gör
Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin