Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa adası Akar apart merkezde sağlık ocağı karşısında hizmetinizdedir.
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
Avşa adası Nur apart
Avşa adası Yürekli Otel
Denize 30 metre mesafede apart odalar
Oylama Sistemi

Tatilciler için Avşa adası işletmelerini oylama hakkında bilgiler.

          "AvsaTatili.net" Ailesi olarak bazo özellikleri zamanla aktif etmeyi daha uygun gördük.  Avşa adasında bulunan işletmeleri tatil  için gelen kullanıcılar oylama yaparak diğer tatilcilere bir nebzede olsa fikir vermiş olmaktadırlar.

          Oylama özelliği bazen göze gereksiz gibi görünsede hem işletmeler hemde tatilci açısından en önemli etkenler arasındadır. Tatilciler kaldıkları konaklama işletmelerinin değerlendirmesini işaretleyerek diğer tatilcilerede öneride bulunmuş olmaktadırlar.

          Genel anlamda tatilcilerin istatistiklerde yıldız sayısı en yüksek olan işletmeleri tercih ettiklerini gördük. Yorumlar ile insanlar yönlendirildiği gibi bu sayese taticilerde bir birilerini yönlendirmiş olmaktadır.

          "AvsaTatili.net" Sitesine eklenen oylama diğer bir tabir ile derecelendirme sistemini tatilcilerin sıklıkla kullanması site içerisinde gezinmeyi oldukça kolaylaştıracaktır.

          Şöyle bir durum var tatile gideceksiniz ve "0" puan almış işletme görseniz hemen sayfayı kapatmaya gidersiniz. Fakat girdiğiniz işletme "5" puan almış ise genelde değerlendirmeye alırsınız. Burada bahsetmek istediğiniz sistemin gerekliliği ve kullanım amacıdır. Şimdiden "AvsaTatili.net" ziyaretçilerine oylama sistemimiz hayırlı olsun.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin