Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa Büyük Ev ve Avşa Küçük Ev. Haftalık ve sezonluk kiralanmaktadır.
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
Avşa adası Yürekli Otel
Avşa adası Akar apart merkezde sağlık ocağı karşısında hizmetinizdedir.
Avşa Adası Adaroom Apart
Tatilde Neler Yapılır ?

Tatilde Neler Yapılır ? Tatilde öncelikle çok uyuyup az eğlenilmez. Tatilinizde az uyku çok eğlence olmalıdır.

          Tatilde neler yapılabilir ?

          Tatile öncelikle gelmeden önce tam olarak ihtiyacınızı görecek kılık-kıyafet hazır gelmelisiniz. Tatile geldim çok uyur az eğlenirim gibi düşüncelere asla kapılmayın. Sonuçta yıl boyu tatil yapmıyoruz.

          Tatilinizin çok farklı geçmesini istiyorsanız özel araçlarınızla değilde otostop yaparak gitmeyi deneyebilirsiniz. Çok farklı bir deneyim edinmiş olursunuz. Tabi her noktaya dikkat etmek şartıyla. Ulaşımınızı farklı yollardan yapabilir farklı alanlar görebilirsiniz. Özellikle her yıl gittiğiniz yerlere farklı yollardan giderek bu klişeden kurtulabilirsiniz. Bu arada belirteyim bilmediğiniz yollardan giderken tabelalara dikkat edin.

          Tatile gittiğiniz yerde diyelimki Avşa  ya geldiniz. Öncelikle tüm plajlar, eğlence yerleri ve yemek yiyilebilecek yerlerin listesi çıkarılır. Kendi bütçenize zevkinize göre liste yapabilirsiniz. İlk gününüz keşiflerle geçecektir ama tatilinizin kalanında daha kendinizden emin hareket edebileceksiniz. Tatilinizi geçireceğiniz konaklama tesisi çok fazla önemlidir. Kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceğiniz yabancılık çekmeyeceğiniz yerleri tercih edin. Başta bazı bilgileri edindikten sonra akşamında sahilde yürüyüş yapmanızı önerebilirim. Farklı bir yerde bu tip şeyler kendinizi daha iyi hissettirecektir. Avşa adası na tatile gelmiş olsanız Avşa şarabı gibi farklı lezzetleri deneme şansı bulursunuz. Tabi illa sadece avşa adası değil farklı yerlerde de yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Yemek yiyeceğiniz yerlerde öncesinde fiyatı sorabilirsiniz malum değişken olabilir. Bu şekilde hareket ederek bilinçli bir tatilci olmuş olduğunuzda anlaşılır.

          Tatilinizde yeni arkadaşlar edinmenizi mutlaka tavsiye ederim. Her yeni insan insan ufkunu dahada ileri taşımaktadır. Yeni bilgiler edinmenizi sağlayacaktır. Eğlence düşkünüyseniz gece sabahlara kadar eğlenip sabah erken kalkarak tatilinizi daha dolu geçirebilirsiniz. Tatil yatma yeri değildir bir yılın yükünü ve sitresini atmak için fırsattır. Bu fırsatı uyumak yerine dolu dolu yaşayarak geçirmek sizede iyi gelecek. Ama fazlada alışmayın dönmek zor olabilir.

          Tatil dönüşü üzgün olarak değil deşarj olmuş yeni yılın hayalini kurarak geçirmenizi diliyoruz. Site editörü olarak bizim çevre eğlenceye dönük değilde daha sakin yerleri tercih ediyoruz. Avşa adasında 2013 yılında görüşmek dileklerimizle şimdiden hepinize iyi tatiller.

Yağmur Ece
26 Ocak 2014 Saat: 06:31
Bizde altınkum koyunda Deniz\'de girmiştik mutlaka gidin efe suit oteldede kalın merkezde biz Otelir tüm koylara gitmek için otelin hemen karşısından minibüsler kalkar inşa.yorumum faydalı olmuştur ii tatiller :)
ecenur akkeçi
03 Ocak 2014 Saat: 22:12
ben avşa elit oteline gitmiştim ve çok harika bir tatil geçirdim o otele gidenlere iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum.
toplam yorum 2 kullanıcı yorumunun tamamını gör
Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin