Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa Zeus Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa merkezinde bulunan denize 30 metre mesafedeki Ada motel 2 müşterilerinize hizmet vermeye devam ediyor.
Avşa adası Yürekli Otel
Avşa adası Akar apart merkezde sağlık ocağı karşısında hizmetinizdedir.
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
Avşa adası Rana apart denize 30 metre mesafede şirin aile yeri.
İndirimli tatil fırsatı

Avşa adasında Mayıs, Haziran ve Eylül aylarında %50 indirimli tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

          Avşa adasında %50 indirimli tatil yapma gibi bir imkan bulunmaktadır. Avşa adasında bulunan işletmelerin neredeyse tamamında Mayıs, Haziran ve Eylül aylarında %50 indirim uygulanmaktadır. Bu indirimin sebebi bahsettiğim aylarda tatilcilerin az olmasıdır.

          Fakat Temmuz ve Ağustos aylarında fiyatlar hızla yükselmektedir. Temmuz ve Ağustos aylarında iğne atsanız yere düşmeyecek deyimi birebir uyuşmaktadır. Hal böyle olunca fiyatlar haliyle yükseliyor.

          Avşa adasında rahat ve uygun fiyatlara tatil yapmak istiyorsanız mutlaka öncesinde ön rezervasyon yaptırınız. Ön ödeme göndererek yaptırdığınız ön rezervasyon sayesinde kalacağınız yer ve fiyatı sabit olacaktır. Bazen öyle zamanlar geliyorki tatilciler ön rezervasyon yaptırmadığı için işletmelerin balkonlarında yatabiliyor. Bu duruma lütfen dikkat ediniz.

          Ucuz tatil her tatilcinin istediği bir durumdur. Burda biz %50 indirimden bahsediyoruz bu fırsat kaçırılmamalıdır. 100Tl verip 1 gece kalmak yerine 2 gece kalabilirsiniz. Tabi bu Mayıs, Haziran ve Eylül ayları için geçerlidir. Avşa adasını yeni keşfedenler genelde geldikten sonra oda bulurum diye düşünüyorlar, ama bazen bu durumdan dolayı mağdur olabiliyorlar. Ön rezervasyon artık hayatımızın bir çok alanında önemli hale gelmiştir.

          Sitemiz indirimli işletmeleri kullanıcılara daha fazla tanıtmaktadır. Belirli aylarda indirimi olan işletmeler daha fazla dikkat çekmekte ve haliyle fazlasıyla rezervasyon talebini karşılamaktadırlar.

          Yeni sezonda tüm tatilcileri Avşa adasında görmek istiyoruz. Sizlerde %50 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin