Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa adası Akar apart merkezde sağlık ocağı karşısında hizmetinizdedir.
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
Otel konforunda apart odalar . Erken rezervasyon ve uzun süreli konaklamalar için özel fiyatlar
Rahat tatil icin once guven, guven icin once kalite.
Avşa adası Ercan Apart 2
Avşa adası pansiyon fiyatları 2015

Avşa adası pansiyon fiyatları 2015, Avşa adası otel fiyatları 2015, Avşa adası motel fiyatları 2015. Avşa adası konaklama, apart, yazlık ve tüm villaların fiyatları hakkında bilgiler sunulmuştur.

Avşa adası pansiyon fiyatları 2015 konumuza hoşgeldiniz.

Bu sayfaya sizlere Avşa adası otelleri , pansiyonları , motelleri , apartları , daireleri , villaları ve yazlık evlerinin fiyatlarını tahmini olarak sizlere sunacağız.

Avşa adasında 2014 yaz sezonunda fiyatlar 2013 sezonuna nazaran %5-10 aralığında yükselmiştir. Fakat çoğu firma müşterilerin eski ve daimi müşteriler olmasından dolayı fiyatlar da yine müşterilere yansıtmamaya özen göstermiştlerdir. 

Avşa adasında yine bu sezon fiyatlarda artış beklemesekte ne olacağını tam olarak kestiremiyoruz. Bu konu hakkında her sezon öncesi otelcilere ve pansiyonculara danışıyoruz. Bu sezonun da 2014 sezonuyla aynı geçeceğini bizlere aktardılar.

Avşa adası pansiyon fiyatları 2015 yılında kişi başı 20-40TL arası. Oda başı fiyatların ise 40-120TL arası olacağını söyleyebiliriz. Bazı yerlerde kişi başı fiyatlar 10TL de olabilir fakat buralarda ne odanızda tv nede odanızda banyo bulamazsınız.

Avşa adası otel fiyatları 2015 yılında kişi başı 50-125 TL arası olması öngörülmektedir. Oteller 'de fiyatlar yüksek gibi görünse de yılda 1 kez tatil yapıldığını düşünürsek ve bu otel fiyatlarına kahvaltı da dahil edersek aslında makul olduğunu görürsünüz. Tabi oteller kadar pansiyon ve motellerde de yarım pansiyon olanlar mevcut (bknz: Cane motel). Avşa adasında 2014 yılında hizmete açılan ultra lüks diyebileceğimiz yerler de açıldı bunlardan bir tanesi de Zeus otel 'dir. Zeus otelin fiyatları hakkında özellikler firmayı arayıp görüşünüz.

Avşa adası motel fiyatları 2015 yılında kişi başı 25-50 TL arasında olacağı yine öngörülmektedir. Avşa adası konaklama fiyatları 2015 yılında 2014 yılına oranla neredeyse hiç bir fark yok. 

NOT : Avşa adasında fiyatların sürekli değişmesinin bazı nedenleri mevcuttur. Sizlere daha uygun tatil yapabilmeniz için tavsiyelerimiz mutlaka ön rezervasyon yapınız. Mümkünse en az 2 günlük ücret yatırarak yapınız elinizde resmi bir belge olsun. Avşa adasında fiyatlara en fazla etki eden etken yoğunluktur. Yoğunluk ne kadar artarsa fiyatlarda paralel olarak yükselecektir. Yoğunluğun az olduğu zamanlardaysa konaklama firmaları sezonu iyi değerlendirmek için mutlaka fiyat kırmak durumundalar.
Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin