Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa Zeus Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
Avşa Adası Zeus Otel, Denize 20 metre mesafede,Özel restaurantında et ve balık çeşitleri ile hizmetinizdedir.
Avşa adası Rana apart denize 30 metre mesafede şirin aile yeri.
Altınkum mavi deniz , tatildeki eviniz . Tesisimizi 360 derece sanaltur ile gezebilirsiniz.
Avşa Özgür Motel istediğiniz motelimizden birini seçin tatilinizin tadını çıkarın
Avşa adası otel fiyatları

Avşa adası otel fiyatları 2013 hakkında detaylı bilgiler ve bazı otellerin fiyatları bu sayfada yayınlanmaktadır. Yazımız 2013 sezonu için geçerlidir.

          Avşa adası otelleri 
          Avşa adası otel fiyatları hakkında bazı bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktarmak istiyorum. Avşa adasında otel fiyatları 2012 yaz sezonuyla pekte farklı değildir.

          Avşa adasında havuzlu(çocuk havuzuda var) bir otel olan Altınkum tatil konaklarının fiyatları 2012 yaz sezonunda günlük 100Tl iken önümüzdeki 2013 sezonunda kişi başı 100-120Tl arası olması ön görülmektedir. Kalabalık aileler ile gelmeniz durumunda kişi başı 2012 sezonuyla aynı fiyata konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.

          Avşa adasında Yaren beach tarzı yerlerde günlük 100Tl ile 120Tl arası bir fiyata konaklama imkanı sağlayabilirsiniz. Yaren Beach, Yaren Otel ve Tezgel motel gibi yerlerde sabah kahvaltısı verilmektedir. Akşam yemeği verilip verilmediğine dair arayarak net bilgi alabilirsiniz. Yazmış olduğum otellerde sabah kahvaltısının ücrete dahil olup olmadığını arayarak detaylı olarak sorabilirsiniz. Bir diğer konu otellerde kişi başımı oda başınamı fiyat istendiğinide sorabilirsiniz. Altınkum tatil konaklarında bizim bildiğimiz kişi başı ücret aldıklarıdır fakat diğer yerlerde durum değişiklik gösterebilir.

          Avşa adası otel fiyatları, pansiyon ve motellere oranla daha yüksektir. İmkanlarınız doğrultusunda otellerde kalmayı seçerseniz kahvaltı hazırlama gibi durumlardan kurtulabilir tam anlamıyla tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

          Avşa otelleri fiyat konusunda Mayıs, Haziran ve Eylül aylarında indirim yapmaktadırlar. Bu konu hakkındada detaylı bilgi için işletmelerin yetkilileriyle görüşebilirsiniz. Fakat benim önerim ön rezervasyon yaparak gitmenizdir. Ön rezervasyon yapmanız durumunda geleceğiniz garanti olduğu için fiyatlara indirim yapılma ihtimali yükselecektir.

          Avşa otelleri yıldızlı oteller değildir. Animasyon ve su kayakları gibi alanlar yoktur. Bunlarıda bilmeniz size fayda sağlayacaktır.

          Avşa 2013 yaz sezonunda tüm tatilcilerimizi Avşa adasında bekliyoruz. Yazıma son verirken hepinize şimdiden iyi tatiller diliyorum.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin