Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Otel konforunda apart odalar . Erken rezervasyon ve uzun süreli konaklamalar için özel fiyatlar
Avşa Adası Joey Apart denize 50 metre mesafede ve belediye karşısında hizmetinizdedir.
Avşa adası Rana apart denize 30 metre mesafede şirin aile yeri.
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
Elit adı kalitesinde saklı
Avşa adası balayı otelleri

Avşa adası balayı otelleri, Avşa adası balayı pansiyonları, Avşa adası balayı motelleri ve konaklama firmaları

          Avşa adasında otellerin içinde balayı için en ideal otelleri sizlere sunuyoruz. Avşa adasında bizzat görüşmelerimizde otellerin balayı için uygun olup olmadığını sorduk. Bu otellerin içinde Efe suit otel balayı için odalarda süsleme yapıldığını özellikle bizlere ilettiler.

Balayınızı geçirebileceğiniz firmaların içinde sizlere dört adet yer önermekteyiz.

Balayınızı geçirebileceğiniz sabah kahvaltılı akşam yemekli Altınkum tatil konakları  adanın diğer tarafında bulunmaktadır. Sayfasını incelerseniz detayları görebilirsiniz. Yol tarifleriylede rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu otelde havuz bulunmakta ve denizede sıfır konumdadır.

Balayınızı geçirebileceğiniz merkezi konumda bulunana Efe suit otel  de tercihleriniz arasında olmalıdır. Balayı için özel süslemeler yapmakta ve doğum günleri içinde hazırlıklar yapmaktadırlar. Bu otel denize 100 metre mesafede olup sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bulunmamaktadır. Konumu, yol tarifi ve detayları için sayfasını inceleyiniz.

Balayınız için bir diğer otel ise Elit otel  burayıda tercihleriniz arasına almanızda fayda var. Denize 20 metre mesafede olup sabah kahvaltısı bulunmaktadır. Kahvaltı odanıza servis edilmektedir.

Balayınızı geçirebileceğiniz son otele geldik. Hotel avşa  burada sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bulunmakta olup denize sıfır konumdadır. İşletmecileri ve konaklayan turistler elit kesimdir. Detaylı bilgi, konum ve yol tarifi için detaylara bakmayı unutmayınız.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin