Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa merkezinde bulunan denize 30 metre mesafedeki Ada motel 2 müşterilerinize hizmet vermeye devam ediyor.
Avşa adası Akar apart merkezde sağlık ocağı karşısında hizmetinizdedir.
Avşa Büyük Ev ve Avşa Küçük Ev. Haftalık ve sezonluk kiralanmaktadır.
Avşa adası Okyanus Apart 1+1 odaları ve müstakil odaları ile hizmetinizdedir.
Elit adı kalitesinde saklı
Avşa Reklam

Avşa adasının en büyük tanıtım yolu internet siteleridir. Yerel siteleride bunu çok iyi yapmakta, tabi bizde. Avşalılar sitelere reklam verirken nelere dikkat etmelisiniz bundan bahsedeceğim.

          Avşa  adasında yerel reklam alan yaklaşık 10 kadar site var. Bu sitelerde haliyle en fazla hit alan fayda sağlayanlar ilk sayfadaki reklamlardır.

          Tamda sorun ve yanlışlıklar burada başlıyor. Reklam vereceğiniz sitelerin düzenine çok iyi bakınız, verdiğiniz reklamı bulmakta zorluk çekiyorsanız reklam vermekten vazgeçin. Ama hiç faydası yok diyede birşey yok. Ayrıca reklam verdiğiniz sitelerin Alexa değerinede bakın. Yeni olmamıza rağmen Alexa(Site kalite değeri) en fazla olan site "Avsatatili.net" tir.

          Reklam vereceğiniz siteleri belirlediniz diyelim bundan sonra yapılması gerekenlerde var. Reklamınızın yayınlanacağı sitelerde reklamınıza tıklanıldığında açılacak olan size özel olması gereken sayfada başka reklamlar var mı ? Eğer ücretli reklam veriyorsanız, verdiğiniz ücretin karşılığını almak istemeniz doğal hakkınızdır. Dolayısıyla sizin reklamınıza tıklanıldığında etrafında yine yüzlerce reklam olması durumunda bunu site editörüne bildirerek olması gerekeni belirtebilirsiniz.

          Avşa adasına geldiğimizde reklam konusunda bazı noktalarda şaşkınlık yaşadık. Örnek vermek gerekirse halk haklı olarak her yeni gelene karşı daha dikkatli olmakta hatta görüşmekten bile çekinmekte. Bir diğer şaşkınlık yaşadığımız konuda, Avşa'da reklam verenlerin kartlarına bastırdıkları yazılar. Bunda ne var diyebilirsiniz. Sizlerin bastıracağı kartlara ben çıkıpta sizin siteniz "http://avsatatili.net/Avsa-Motelleri/ ???????????.html" dersem yalan söylemiş olurum. ???? Olan yer sizin işletme adınız ile dolduruluyor. Kendinize ait sitelerinizi karta bastırmak isterseniz "sizinişletmeniz,com" şeklinde olmalıdır. Reklam verdiğiniz için, reklam verdiğiniz siteler sizin olmuş olmaz. Konu biraz karışık oldu farkındayım bu konu hakkında iletişim yolları aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

         Reklam verdiğiniz sitelerde size özel reklamınızı düzenleyebileceğiniz öneri sunabileceğiniz alanlar var mı bunlarıda sorun. Yazımıza burada son verirken yeni sezon 2013'te Avşadaki tüm işletmelere hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.

          Reklam Seçeneklerini Görmek İçin TIKLAYINIZ. 
Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin