Avşa Atınkum Tatil Konakları
Avşa Elit Otel
Avsa Zeus Otel
Avsa kiraz apart
Avsa kaan Motel
Avşa cane motel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
avsa ayberk otel
Sponsor Bağlantı
Avşa merkezinde bulunan denize 30 metre mesafedeki Ada motel 2 müşterilerinize hizmet vermeye devam ediyor.
Avşa Özgür Motel istediğiniz motelimizden birini seçin tatilinizin tadını çıkarın
Altınkum mavi deniz , tatildeki eviniz . Tesisimizi 360 derece sanaltur ile gezebilirsiniz.
Avşa adası Ercan Apart 2
Avşa adası Nur apart
Avşa 2013 Rezervasyon

Avşa adasına sürekli olarak gelen tatilciler ön rezervasyonlara başladılar sizde mutlaka yerinizi gelmeden ayırtın. Avşa adası 2013 yılında da hizmete devam ediyor.

          Avşa adası 2013 sezonuna hazırlanıyor. Avşa 2013  yılındada tatilcilere hizmetini ve kalitesini dahada artırarak vermeye devam edecek. Avşa adasında bazı işletmelerde şimdiden rezervasyon yaptırmaya başlayanlar ve fiyatlarını sormaya başlayanlar oldu.

          Sizde yaz gelmeden ön rezervasyon yaptırarak fiyatlar açısından avantaj sağlayabilirsiniz. Avşa adasında 2013 sezonunda da uygun fiyatlara konaklama imkanı bulabilirsiniz. Sizde bu aylarda sezon başlamadan önce rezervasyon yaptırarak yaz geldiğinde nerede tatil yapsam gibi düşünceler ile boğuşmazsınız. Tatili yılda bir kez yaptığımız için öncesinde kalınacak ve tatil yapılacak yerleri araştırmak sizler açısından her daim fayda sağlayacaktır. Avşa adasında 2013 sezonunda uygun fiyatlar ve erken rezervasyon fırsatları il yerinizi ayırtın.

          Avşa  her kesime hitap edecek güzellikte bir adadır. İster daha sessiz ve sakin mekanlar ister eğlencenin 24 saat kesilmediği mekanlar mevcuttur. Eğlenceyi  seven İstanbul'lular ve Tekirdağ'lılar genelde Avşa adasını tercih etmektedirler. Avşa adası Doğal plajları kendine özgü şarabı ve misafir perverliği ile tatilin tadına doyum olmayan bir beldedir.

          "Avşa'ya ulaşımda oldukça kolay ve ucuzdur."

          Avşa adasında 2013 sezonu tüm tatilcileri adamızda görmekten mutluluk duyarız. Sezon açıldığında sizleride aramızda görmek dileği ile iyi tatiller diliyoruz.

Yorumunuz:
500
Ad Soyad:
Eposta:
Güvenlik Kodu:*
Güvenlik Kodu  
Yeni Sözcük Deneyin